استانداری ایلام

در دیدار رئیس اورژانس و فوریت‌های پزشکی کشور با استاندار ایلام عنوان شد؛

بالگرد اورژانس هوایی تا پایان هفته در ایلام مستقر می‌شود

بالگرد اورژانس هوایی تا پایان هفته در ایلام مستقر می‌شود

استاندار ایلام در این دیدار گفت: سال گذشته ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر زائر از مرز مهران تردد کردند و بیش از ۵۳ درصد کل تردد زوار در اربعین سال گذشته، از مرز مهران به ثبت رسید.

دکتر بهرام‌نیا با قدردانی از خدمات سازمان اورژانس و فوریت‌های پزشکی کشور در برگزاری کنگره باشکوه اربعین‌حسینی، گفت: خدمات مجموعه اورژانس استان در طول سال و ایام برگزاری کنگره اربعین‌حسینی رضایت‌بخش بود که در این راستا از مجموعه اورژانس قدردانی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان و این‌که این استان گذرگاه عتبات عالیات و قطب اربعین است ضرورت داشت که بالگرد اورژانس هوایی برای خدمات‌دهی به مردم استان و همچنین اربعین  به استان اختصاص یابد.

دکتر میعادی‌فر رئیس اورژانس و فوریت‌های پزشکی کشور نیز در این دیدار با قدردانی از حمایت‌های استاندار ایلام از مجموعه  اورژانس استان، گفت: به برکت اربعین‌حسینی، اقدامات خوبی در این استان انجام شده است و در حوزه اورژانس نیز در دولت سیزدهم در این استان اعتبارات خوبی برای خرید تجهیزات مورد نیاز  اورژانس برای خدمات‌دهی به مردم استان و زوار در ایام اربعین اختصاص یافته است‌‌.

براساس این گزارش مقرر شد تا پایان هفته جاری بالگرد اورژانس هوایی در استان ایلام مستقر شود.
 

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است