استانداری ایلام

آرشیو اخبار

مصوبات سفر معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مصوبات سفر یک روزه معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون کشور به ایلام

در سفر یک روزه معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون کشور به ایلام در جلسه جمع بندی با حضور استاندار_ایلام و مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران عضو شورای هماهنگی استان ایلام، موضوع خسارات ناشی از سیل و میزان و نحوه امدادرسانی به سیل زدگان بررسی و مصوب شد.

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماع

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی 150 خانه روستایی سیل زده در استان ایلام می سازد

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: علی رغم بارش های فراوان و وجود سیل در استان اما پیشگیری به موقع باعث شد برخلاف دیگر نقاط سیل زده ضمن اینکه در ایلام تلفات جانی نداشته باشیم بلکه دامنه خسارات نیز کم تر شود.

استاندار ایلام

اگر پیشگیری نمی شد وضعیت ما از استان های دیگر بدتر می شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، سلیمانی دشتکی در نشست بازسازی و بازتوانی مناطق سیل زده گفت؛ اگر به موقع پیشگیری نمی کردیم، اگر به موقع مناطق آسیب پذیر را جابجا نمی کردیم، اگر به موقع اطلاع رسانی نمی کردیم و اگر مسئولان سفت و سخت پای کار نبودند با توجه به شدت و میزان بالای بارش ها و توپوگرافی مستعد به سیل شاید تلفات انسانی ما از دیگر استان های سیل زده بیشتر می شد.

استاندا ایلام در نشست بازسازی و بازتوانی مناطق سیل زده استان؛

از همه عوامل درگیر در سیل تشکر می کنم

اگر به موقع پیشگیری نمی کردیم، اگر به موقع مناطق آسیب پذیر را جابجا نمی کردیم، اگر به موقع اطلاع رسانی نمی کردیم و اگر مسئولان سفت و سخت پای کار نبودند با توجه به شدت و میزان بالای بارش ها و توپوگرافی مستعد به سیل شاید تلفات انسانی ما از دیگر استان های سیل زده بیشتر می شد.

استاندار ایلام

۳۰۰ محور ارتباط جاده ای استان در سیل اخیر آسیب دید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در دیدار حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت؛ ۳۰۰ محور ارتباط جاده ای استان در سیل اخیر آسیب دیده است.

استاندار ایلام

پیام تبریک استاندار ایلام به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

استاندار ایلام با صدور پیامی به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان این مناسبت فرخنده را به جوانان تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی با صدور پیامی میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را تبریک گفت. متن کامل پیام استاندار ایلام به شرح ذیل می باشد:

استاندار ایلام

قرارگاه بازسازی و بازتوانی مناطق سیل زده تشکیل می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت؛ در دوران بازسازی بایست با برنامه عمل کرد و در این زمینه قرارگاه بازتوانی مناطق سیل زده تشکیل می شود.

استاندار ایلام

نقش هنرمندان کمتر از رزمندگان در میدان جنگ نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در مراسم تجلیل از فعالان و چهره های فرهنگی استان نقش هنرمندان را کمتر از رزمندگان در میدان جنگ ندانست و گفت؛ هنر اسلامی با سرودهای حماسی و آثار تاثیرگذار نقش بی بدیلی در پیروزی انقلاب اسلامی و 8 سال جنگ تحمیلی داشت.