استانداری ایلام

آرشیو اخبار

معاون استاندار ایلام:

شهرداری ها برای پرداخت حق بیمه کارکنان با مشکل روبرو هستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، احمد کرمی روز چهارشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور رییس سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: هم اکنون ۲۷ شهرداری با ۲ هزار نیرو در سطح ایلام فعال هستند که از این تعداد ۲۶ شهرداری زیر ۲۵ هزار نفر را پوشش می دهند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

تسهیلات قرض الحسنه بازنشستگان به ۲۰ هزار میلیارد ریال افزایش یافت

رییس سازمان تامین اجتماعی گفت:سال گذشته مجموع اعتباراتی که برای پرداخت وام به بازنشستگان در نظر گرفته شد ۲ هزار میلیارد ریال بود که امسال این مبلغ به ۲۰ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

معاون اقتصادی استاندار:

۷۷ درصد مصوبات ستاد تسهیل ایلام عملیاتی شد/ایلام نباید با همه ظرفیت ها محروم بماند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، جهانگیر رستم زاد روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور رییس سازمان تامین اجتماعی کشور اظهار داشت: ۳۹۶ پروژه در ۶۰ جلسه امسال این ستاد مورد بررسی قرار گرفته که ۴۰۳ مصوبه برای آنها تصویب و ۷۷ درصد مصوبات اجرا شد و ۱۱۸ مصوبه در دست اقدام است.

سرپرست استانداری ایلام:

ایلام پیشتاز بیابان زدایی و جنگل کاری در کشور است/طی سه سال گذشته ۱۱۷ هزار هکتار آبخیزداری در استان ایلام انجام شده است/یک میلیون اصله نهال هفته منابع طبیعی در ایلام توزیع می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر محمد نوذری امروز سه‌شنبه ۱۲ اسفند ماه در آستانه هفته منابع طبیعی به شهرستان ایوان سفر کرد و از نهالستان این شهرستان بازدید بعمل آورد.

سرپرست استانداری ایلام:

نخبگان علمداران مشعل توسعه و پیشرفت در جامعه هستند/میزان توسعه هر کشوری بسته به میزان توجه به نخبگان جامعه دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام دکتر محمد نوذری صبح امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ماه در دیدار دکتر شاهرضایی مدیر کل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان کشور بر میدان داری نخبگان در امور جاری کشور تاکید کرد و گفت: بسته به میزان توجهی که جامعه به قشر دانشگاهی و نخبگان خود دارد می تواند انتظار توسعه پیشرفت داشته باشد.

سرپرست استانداری ایلام:

نخبگان مولد واقعی تولید ثروت و قدرت در جامعه هستند/جامعه ای که به نخبگان خود اهمیت بدهد توسعه خواهد یافت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداردی ایلام، دکتر محمد نوذری امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ماه در مراسمی که به پاس زحمات چندین ساله دکتر امیلیا عبدالهی، پزشک متعهد و کارآفرین‌برتر غرب کشور که با حضور دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت و دکتر شاهرضایی مدیر کل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان کشور برگزار شد، ضمن تشکر از حرکت خوب و زیبنده بنیاد نخبگان استان در تقدیر از یکی از نخبگان عرصه پزشکی گفت: امروز در این شرایط خاص حضور یک نخبه خارجی (دکتر امیلیا عبدالهی ) که برای خدمت به کشور ما آمده است حقیقتا شایسته تقدیر است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان ایلام:

تیم واکنش سریع ذیل قرارگاه شیمیایی استان ایلام تشکیل می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، آیت قیصربیگی ظهر امروز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه در نشست قرارگاه شیمیایی استان بر اهمیت و نقش این قرارگاه تاکید کرد و گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی استان ایلام سرمایه گذاری عظیمی انجام داده است.

سرپرست استانداری ایلام در بازدید از مرز مهران:

رعایت پروتکل‌ها خوب، اما کافی نیست/نظارت بر روند اجرای پروتکل های بهداشتی در مرز تشدید می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر محمد نوذری امروز دوشنبه ۱۱ اسفند در بازدید از پایانه مرزی و مرز تجاری مهران در جریان روند اجرای دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در این مناطق قرار گرفت.

سرپرست استانداری ایلام:

بهره برداری از طرح توسعه میدان مشترک نفتی آذر از آنجا حائز اهمیت است که کشور ما می‌تواند سهم برداشت خود از این میادین مشترک ارتقا دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام امروز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه طرح توسعه میدان نفتی آذر بصورت ویدیو کنفرانسی با حضور رییس‌جمهوری، وزیر نفت، سرپرست استانداری ایلام و جمعی دیگر از مسئولان استان ایلام به صورت رسمی به بهره‌برداری رسید.

سرپرست استانداری ایلام:

تصویب مرز شهابی در کشور عراق یک موفقیت بزرگ دیپلماسی برای استان بود/ایلام صاحب بازارچه سه‌گانه مرزی می شود/سرمایه گذاری ۶.۸ میلیارد دلاری دولت تدبیر و امید در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی استان ایلام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، صبح امروز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه دکتر محمد نوذری در حاشیه بازدید از زیرساخت های بازارچه های چیلات و چنگوله از تصویب مرز شهابی در کشور عراق به عنوان یک موفقیت دیپلماسی بزرگ برای کشور و استان یاد کرد و گفت: با تصویب این مرز که همجوار با بازارچه چنجوله است امیدها برای تسریع در روند تجاری بین دو کشور ایران و عراق افزایش یافته است.

سرپرست استانداری ایلام:

طرح توسعه میدان نفتی آذر به بهره‌برداری رسمی می‌رسد/میزان سرمایه‌گذاری در این طرح بزرگ ۴۰ هزار میلیارد تومان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر محمد نوذری از بهره برداری از طرح توسعه میدان نفتی آذر توسط رئیس‌جمهور بصورت ویدئو کنفرانس خبر داد و گفت: مراسم بهره برداری رسمی از طرح توسعه میدان نفتی مشترک آذر با هزینه‌ای بالغ بر ۱.۴ میلیارد یورو و ظرفیت تولید روزانه ۶۵ هزار بشکه نفت خام، با حضور رییس جمهوری و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می‌شود.

سرپرست استانداری ایلام به مناسبت شهادت مظلومانه دوتن از مدافعان نظم و امنیت در شهرستان دره شهر پیام تسلیت صادر کرد

پیام تسلیت سرپرست استانداری ایلام به مناسبت شهادت مظلومانه دوتن از مدافعان نظم و امنیت

بسم الله الرحمن الرحیم «وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یرْزَقُونَ (آیه ۱۶۹ سوره آل عمران) حادثه تاسف بار و تاثر برانگیز شهادت دو تن از نیروهای خدوم و مدافع نظم و امنیت در شهرستان دره شهر، تلخ و جانکاه است. پرواضح است جانفشانی سربازان حریم امنیت و اقتدار وطن هیچگاه از ضمیر و خاطر ملت شهید پرور ایران اسلامی نخواهد رفت.