استانداری ایلام

آرشیو اخبار

‍ مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام عنوان کرد؛

سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور و حضور در آئین افتتاح و کلنگ زنی طرح ها و پروژه های هفته دولت استان/ سفر استاندار و معاونین استاندار به شهرستان های استان در هفته دولت/اجرای ویژه برنامه های هفته دولت در

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، آیت قیصربیگی به تشریح برنامه های هفته دولت در استان ایلام پرداخت و گفت: برنامه های هفته دولت امسال متفاوت تر از سال گذشته است به نحوی که مجموعه طرح ها و پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی شهرستان های استان بصورت متمرکز در سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور به استان و در جشنواره شهید رجایی با حضور مسئولان استان رونمایی می شود.

استاندار ایلام

۶۷۰ میلیارد تومان اعتبارات سیل تاکنون به ایلام اختصاص یافته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در جلسه قرارگاه بازسازی ‌و نوسازی مناطق سیل زده استان گفت: مدیران تلاش کنند اعتباراتی را از ردیف های ملی برای رفع مشکلات جاری خسارات سیل جذب کنند.

استاندار ایلام

بازدید استاندار ایلام از مراحل احداث و تکمیل اتاق‌های عمل قدیم و بخش سوختگی بیمارستان امام خمینی(ره)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی صبح امروز در دومین روز از هفته دولت از مراحل احداث و تکمیل اتاق‌های عمل قدیم و بخش سوختگی بیمارستان امام خمینی (ره) بازدید بعمل آورد.

استاندار ایلام در جلسه ستاد اربعین استان :

پیشرفت های خوبی در پروژه های اربعین در ایام اخیر ایجاد شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام؛ قاسم سلیمانی دشتکی در نشست ستاد اربعین استان گفت: تونل های در نظر گرفته شده برای مسیر اربعین پیشرفت های خوبی ایجاد شده و حفاری تونل اربعین هم به طور کامل انجام شده و می توان از این تونل درمواقع اضطراری استفاده کرد.

استاندار ایلام

۵۰ میلیارد ریال اعتبارات اجتماعی استان ابلاغ شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه ۲ شهریور ماه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که با حضور میرزایی نماینده استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد درخصوص وضعیت زندان مرکزی ایلام اظهار داشت: 30 میلیارد ریال اعتبار برای انتقال زندان مرکزی ایلام اختصاص خواهیم داد.

استاندار ایلام

مسئولان در هفته دولت خدمات نظام و دولت را تشریح کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در آغازین روز از هفته دولت و در نشست شورای معاونین ضمن تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: این هفته فرصت مناسبی برای تشریح خدمات نظام و دستاوردهای دولت است و شایسته است که مسئولان دستگاه های اجرایی استان به این مهم اهتمام ویژه داشته باشند.

استاندار ایلام

استاندار ایلام در جمع نمازگزاران دهلرانی گفت: با اقداماتی که در شهرستان دهلران صورت گرفته است این شهرستان به عنوان پیشران توسعه استان معرفی خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام ؛ قاسم سلیمانی دشتکی روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ی شهرستان دهلران افزود: بسیار خرسندم که در آغاز هفته دولت برای پنجمین بار در بین مردم خوب دهلران حضور یابم.

استاندار ایلام در نشست با مسئولان پتروشیمی دهلران:

۶۰۰ میلیون یورو به پتروشیمی دهلران اختصاص یافته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی که در یک سفر دو روزه به شهرستان دهلران سفر کرده است صبح امروز ضمن بازدید از پتروشیمی دهلران در نشست با مسئولان این شرکت ضمن ابراز رضایت از روند کار گفت: ۶۰۰ میلیون یورو به پتروشیمی دهلران اختصاص یافته است.