استانداری ایلام

آرشیو اخبار

استاندار ایلام در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان:

دستگاه های اجرایی از گیرو دار دستورالعمل‌ها خارج و وارد حوزه اجرا شوند/ پتروشیمی ایلام در تجهیز مرکز جامع سلامت معتادان متجاهر چوار مساعدت کند

📲به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با تاکید بر تجهیز مراکز جامع سلامت استان گفت: اداره راهداری برای نصب نیوجرسی مرکز جامع معتادان شهر ایلام و شهرداری و دیگر دستگاه های مرتبط برای تجهیز این مرکز بطور جدی پای کار باشند.

استاندار ایلام در نشست ستاد تنظیم بازار استان:

تثبیت قیمت‌ها و اشباع کالاهای موردنیاز مردم در بازار اولویت مهم ستاد تنظیم بازار است/پایش، رصد و نظارت بر بازار با قدرت تداوم می یابد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام؛ دکتر حسن بهرام نیا روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در نشست ستاد تنظیم بازار استان تثبیت قیمت‌ها و اشباع کالاهای موردنیاز مردم در بازار را اولویت مهم ستاد تنظیم بازار استان عنوان کرد و گفت: اینجا لازم است از مجموعه تلاش های شبانه روزی همه‌ی دست اندرکاران در بحث هدفمندی یارانه تشکر کنم.

استاندار ایلام

شتاب بخشی استاندار ایلام به توسعه استان با ایجاد تفاهم نامه همکاری مابین استانداری ایلام و جهاد دانشگاهی کشور

| به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ در دیدار دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور با دکتر حسن بهرام نیا استاندار ایلام که با حضور دکتر فلاحی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد تفاهم نامه همکاری مابین استانداری ایلام و جهاد دانشگاهی کشور در راستای تسهیل در روند توسعه استان و بسترسازی مناسب برای تجاری سازی فناوری‌ها، توسعه کارآفرینی، اشتغالزایی و راههای ایجاد آن با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های پژوهشی، فرهنگی آموزشی و تحقیقاتی و فناوری منعقد شد.

استاندار ایلام در نشست شورای آموزش و پرورش استان:

اردوگاه فرهنگی - تربیتی دانش آموزان در استان ایجاد شود ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام؛ دکتر حسن بهرام نیا عصر شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در نشست شورای آموزش و پرورش استان با عنوان این مطلب که رسالت معلمین رسالت انبیاء است، اظهار داشت: معلمان برای تعلیم و تربیت دانش آموزان و آینده سازان مملکت تلاش می کنند و این نقشی ممتاز و سازنده است.

استاندار ایلام در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان:

بیشترین تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر در سطح کشور مخصوص استان ایلام است/مانع ایجاد کردن مدیران برای واحد‌های تولیدی هنر نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام؛ دکتر حسن بهرام نیا روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان با تأکید بر این که پیمانکارانی که حساب بانکی در استان ندارند حق فعالیت نخواهند داشت گفت: هنر مدیران الزام شرکت ها و پیمانکاران فعال در استان به پرداخت مالیات در استان و فعال نمودن حساب های بانکی است.

استاندار ایلام در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی کشور:

اصلاح نژاد دام توسط جهاد دانشگاهی در ایلام ضرورت دارد/عملکرد جهاد دانشگاهی در مباحث فرهنگی رضایت بخش نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام دکتر حسن بهرام نیا روز شنبه در دیدار با دکتر حمید رضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی کشور که با حضور دکتر سارا فلاحی نماینده استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد با عنوان این مطلب که یکی از وظایف ذاتی جهاد دانشگاهی توجه ویژه به مقوله فرهنگ است اما در این حوزه عملکرد رضایت بخشی نداشته است.

الیاسپوریان مدیر کل امور بانوان استانداری

برگزاری اولین جلسه شورای اندیشه ورزی

جلسه شورای اندیشه ورزی امور بانوان وخانواده در محل سالن جلسات شهید سلیمی استانداری به ریاست خانم الیاس پوریان و با حضور مشاورین امور زنان وخانواده دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار گردید. سرکار خانم الیاس پوریان سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، هدف از تشکیل این جلسه برگزاری اولین جلسه شورای اندیشه ورزی امور بانوان و خانواده عنوان کردند که برنامه های آن از سوی وزارت کشور به استانداریها ابلاغ می گردد .

استاندار ایلام در نشست شورای اداری شهرستان دهلران:

مسکن ملی در کشور شعار طلایی دولت کار و کرامت است/ روند پیشرفت فیزیکی نهضت ملی مسکن در شهرستان دهلران بسیار کند است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ در پایان سفر دو روزه در نشست شورای اداری شهرستان دهلران با قدردانی از تلاش همه مدیران و رسانه های استان، گفت: همه در طی سفر دو روزه تلاش کردند که از نیروهای ستادی استانداری، نماینده مردم حوزه جنوب ایلام در مجلس، امام جمعه و فرماندار شهرستان، شورای تامین و رسانه ها قدردانی می کنم.

استاندار ایلام در دیدار با امام جمعه دهلران:

ائمه جمعه ملجا و پناهگاه مردم هستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا در ادامه سفر دو روزه به شهرستان دهلران صبح امروز جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ با حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی امام جمعه دهلران دیدار و گفتگو کرد.

استاندار ایلام

دیدار استاندار ایلام با خانواده شهید والامقام مراد نادری

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا در ادامه برنامه های سفر به شهرستان دهلران روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ به منزل خانواده معظم شهید مراد نادری رفت و به مقام شامخ این شهید والامقام ادای احترام نمود.

استاندار ایلام

دیدار استاندار ایلام با خانواده شهید والامقام جمعه شیخی

| به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ به منزل شهید والامقام جمعه شیخی رفت و به مقام شامخ این شهید والامقام ادای احترام نمود.

استاندار ایلام

پارک جنگلی شهرداری دهلران با حضور استاندار ایلام کلنگ زنی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا در ادامه برنامه های سفر به شهرستان دهلران عصر روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ در مراسم کلنگ زنی پارک جنگلی شهرداری دهلران حضور یافت.