استانداری ایلام

آرشیو اخبار

مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری ایلام گفت

تبدیل وضعیت تعداد 96 نفر از نیروهای شرکتی ایثارگر شهرداری ایلام به کارگری رسمی

سال 1401 دستگاههای اجرایی مکلف هستند نسبت به تبدیل وضعیت استخدامی تمامی مشمولان ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی و ایثارگران به صورت استخدام رسمی اقدام نمایند .

استاندار ایلام در نشست شورای اشتغال استان:

هدف گذاری بیش از ۱۳ هزار شغل تا پایان سال ۱۴۰۱ در استان ایلام ...

| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز شنبه ۹ مهر در نشست شورای اشتغال استان افزود: در حوزه اشتغال تاکنون ۱۴ درصد بیش از تعهد خود عمل کرده‌ایم و با باتوجه اینکه تعهد اولیه اشتغال استان ۶ هزار بوده است تاکنون طبق سامانه رصد بیش از ۷ هزار شغل ایجاد شده است.

استاندار ایلام در نشست شورای فنی استان:

پروژه‌های عمرانی به افراد توانمند، خبره و دارای اهلیت سپرده شود ...

استاندار ایلام با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات در تمامی طرح ها و استفاده از ظرفیت مشاوران و سپردن پروژه به افراد دارای اهلیت، گفت: پروژه های عمرانی به افراد توانمند، خبره و دارای اهلیت سپرده شود.

استاندار ایلام در نشست تسهیلات تبصره ۱۸

مهلت جذب تسهیلات تبصره ۱۸ تا پایان دیماه سال‌جاری تمدید شد...

| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز چهارشنبه ۶ مهر در نشست تسهیلات تبصره ۱۸ استان، افزود: با توجه به بخشنامه صادر شده در خصوص تمدید تسهیلات تبصره ۱۸، مهلت جذب این تسهیلات تا پایان دیماه سال‌جاری تمدید شد.

تجلیل از سربازان امریه به مناسبت چهارمین روز از هفته دفاع مقدس

تجلیل از سربازان امریه به مناسبت چهارمین روز از هفته دفاع مقدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، ایمان رحیمی پناه روز چهارشنبه ضمن تبریک فرا رسیدن اول ماه ربیع الاول و تسلیت ایام سه روز آخر ماه صفر و خیر مقدم به سربازان وطن و تبریک روز سرباز، گفت: وظایفی که در طول دوره سربازی به این افراد محول شده به نحو احسن انجام وظیفه نموده به پاس زحمات این دوستان در روز سرباز وظیفه خود دانسته که از این عزیزان قدردانی کنیم.

استاندار ایلام در در نشست توسعه شرکت های دانش بنیان استان:

توسعه شرکت های دانش بنیان در راستای تحقق شعار سال نصب العین همه مدیران باشد ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز پنجشنبه ۷ مهر در نشست ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان استان، افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان در راستای تحقق شعار سال باید نصب العین همه مدیران باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام در آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس:

پایداری مردم ایلام در دفاع مقدس الگویی جاودانه است/ شهدای استان سند روشنی از حضور مردم ایلام در هشت سال دفاع مقدس هستند

| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، محمدسبحان حسنی روز دوشنبه ۴ مهر در آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه مردم ایلام در طول جنگ تحمیلی سختی هایی زیادی متحمل شدند و با پایداری بی سابقه خود تاریخ نوینی را در کشور ساختند، گفت: مردم استان با وجود بمباران مداوم هوایی، آواره کوه ها شدند و زنان با حمایت از پشت جبهه ها پای کشور خود ایستادند.

استاندار ایلام در دیدار با مدیر امور سرمایه انسانی بانک توسعه تعاون کشور

مدیران بانک‌ها با ارائه تسهیلات ارزان قیمت گره گشای مشکلات تولید کنندگان باشند

| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز دوشنبه ۴ مهرماه در دیدار با مدیر امور سرمایه انسانی بانک توسعه تعاون کشور افزود: بانک ها در توسعه و اشتغال استان نقش کلیدی دارند و اشتغال استان در گروه فعالیت بانک هاست.

استاندار ایلام

به دلیل تامین نیاز بازار خروج مرغ از استان ممنوع است ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز دوشنبه ۴ مهر در نشست تنظیم بازار استان افزود: جهاد کشاورزی باید بررسی کند که قیمت هر کیلو مرغ برای مرغداری چقدر تمام می شود و در این زمینه همه فاکتورها از جمله دارو و نهاده در نظر گرفته شود.

بازدید استاندار ایلام از پارکینگ‌های اربعین و برکت در مرکز بین المللی مهران

تمامی اموال موجود در پایانه مرزی مهران ضمن ضبط و ثبت برای سال آینده نگهداری شوند/در اربعین امسال شاهد هیچ گونه سرقتی در پایانه ها نبودیم

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام‌نیا روز یکشنبه ۳ مهر با سفر به شهرستان مهران از پارکینگ‌های اربعین و برکت بازدید بعمل آورد. استاندار ایلام در این بازدید که معاون امور عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استانی وی را همراهی می کردند خواستار حفظ و نگهداری وسایل و امکانات در این پایانه ها شد و گفت: تمامی آبسردکن ها، کولرها و دیگر تجهیزات با ذکر مشخصات کامل باید صورت جلسه شود و تا پایان هفته تمامی آبسرد کن ها در انبارها برای سال آینده نگهداری شوند. وی ادامه داد: تمامی اموال در این پایانه باید توسط اداری و مالی استانداری ایلام ثبت و ضبط شود.

مردم استان ایلام میزبان شایسته ای برای برگزاری مراسم باشکوه اربعین بودند ...

استاندار ایلام در بازدید از گمرک مهران: لازم است تحول کیفی و ساماندهی گمرک در دستور کار قرار گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز یکشنبه ۳ مهر در حاشیه بازدید میدانی از گمرک مهران ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت رحلت جانگداز نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)، گفت: امروز توفیقی شد که پس از برگزاری مراسم باشکوه اربعین و برچیده شدن مواکب، از تجهیزات و تاسیسات در پایانه مرزی مهران بازدید شود تا در راستای حفظ و صیانت از امکانات ایجاد شده که همه متعلق به بیت المال است تمهیدات لازم بعمل آید.

استاندار ایلام

در اربعین امسال مقدمات یک سفر آسان، ایمن و ارزان فراهم شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام‌نیا روز یکشنبه ۳ مهر در سفر به شهرستان مهران و بازدید از پایانه مرزی در نشستی آخرین وضعیت تردد زوار از مرز بین المللی مهران را مورد بحث و بررسی قرار داد.