استانداری ایلام

آرشیو اخبار

‍ استاندار ایلام در جمع ۶۰ خبرنگار مستقر در مرز مهران:

توزیع اعتبارات باید بر اساس منافع ملی باشد/زیرساخت‌های استان ایلام در خدمت منافع ملی است

‍ استاندار ایلام در جمع ۶۰ خبرنگار مستقر در مرز مهران: توزیع اعتبارات باید بر اساس منافع ملی باشد/زیرساخت‌های استان ایلام در خدمت منافع ملی است

‍ رئیس ستاد اربعین استان خبر داد:

افزایش ۶۴۴ درصدی ورود زوار به کشور از مرز مهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی رئیس ستاد اربعین استان از ورد بیش از ۱۵۰ هزار زائر ظرف ۲۴ ساعت روز ۱۶ صفر خبر داد و گفت: در این روز قریب ۶۱ هزار نفر خروجی ثبت شده است این در حالی است که در مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۷ هزار ورودی و ۱۸۹ هزار خروج داشته ایم که در میزان خروجی ۶۸ درصد کاهش اما در ورود زوار به کشور ۴۵۲ درصد در این یک روز مشخص رشد داشته ایم.

استاندار ایلام

صحبت های مهم قاسم سلیمانی دشتکی استاندارایلام در ستاد ویژه ترافیکی اربعین با حضور سفیر ایران در عراق و مسئولان ارشد پلیس راهور:

امسال زیرساخت ها کاملا متحول شده است به ویژه از ایلام به مهران و خود شهر مهران از جمله: سایه بان به میزان ۱۰ هزار متر مربع و ۶۰۰ سرویس بهداشتی ثابت و همین میزان بصورت متحرک در هر دو سوی مرز و جاده های منتهی به مرز مهران و جداسازی پایانه برکت و ...

نشست ستاد ویژه ترافیکی اربعین

باحضور سفیر جمهوری اسلامی ایران د رعراق و سردار فتحی زاده جانشین ناجا کشور

امسال زیرساخت ها کاملا متحول شده است به خصوص از ایلام به مهران و علی الخصوص خود شهر مهران از جمله سایه بان به میزان 10 هزار متر مربع و سیرویس های بهداشتی در هر دو سوی مرز و جاده های منتهی به مرز مهران و جداسازی پایانه برکت

وزیر اطلاعات:

تمهیدات لازم برای برگزاری ایمن و بدون مشکل اربعین اندیشیده شده است/زیرساخت های اربعین در حوزه های مختلف نسبت به سنوات گذشته توسعه و رشد چشمگیر و فزاینده ای داشته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران به اتفاق استاندار ایلام در جمع خبرنگاران مستقر در این مرز ضمن تقدیر از همکاری و همراهی همه دستگاه ها و نهادهای لشگری و کشوری در مراسم اربعین افزود: با انجام تقسیمات کاری که بین مسئولان دستگاه ها و نهادهای لشگری، کشوری و امنیتی و همراهی طرف عراقی وجود دارد، زائران با وجود تراکم جمعیتی از رفاه و امنیت در طول مسیر راهپیمایی برخوردار هستند.

بسطامی معاون استاندار ایلام در همایش روز جهانی استاندارد:

استاندارد یک معیار و میزان اعتماد ساز و ضامن کیفیت، اصالت و ایمنی است که آرامش و آسایش خاطر را برای مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به ارمغان می آورد.

همایش روز جهانی استاندارد با حضور بسطامی معاون استاندار ایلام، یحیی زاده معاون سازمان ملی استاندارد و جمعی از مدیران کل استان برگزار گردید. در این مراسم بسطامی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام، استاندارد و استاندارد سازی را لازمه توسعه همه جانبه جوامع دانست و بر لزوم استاندارد سازی و سخت گیری سازمان استاندارد در اعطای نشان این سازمان به تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات تاکید کرد. وی همچنین ادامه داد این سخت گیری ها نباید تنگ نظرانه و مشکل ساز باشد. وی در ادامه بیان داشت: استاندارد یک معیار و میزان اعتماد ساز و ضامن کیفیت، اصالت و ایمنی است که آرامش و آسایش خاطر را برای مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به ارمغان می آورد.

استاندار ایلام

به ۳ هزار و ۵۰۰ اتوبوس در مسیر برگشت زوار نیاز داریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست ستاد مرکزی استان که با حضور دکتر ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس ستاد اربعین کشور و دبیر و مسئولان کمیته های ستاد مرکزی اربعین کشور، معاون وزیر و رئیس حمل و نقل جاده ای کشور و دیگر مسئولان کشوری و استانی برگزار شد ضمن پیش بینی این مهم که پیک برگشت زوار از مرز مهران به ۳۵۰ هزار نفر می برسید، گفت: برای موج برگشت زوار به ۳ هزار و ۵۰۰ اتوبوس در مسیر برگشت نیاز داریم.