استانداری ایلام

کرمی معاون امور عمرانی استاندار

پروژه های اربعین بصورت روزانه پایش می شوند

پروژه های اربعین بصورت روزانه پایش می شوند

معاون امور عمرانی استاندار در نشست ستاد اربعین استان: یک اربعین باشکوه در پیش است

رییس قرارگاه ویژه اربعین در مرز مهران گفت: پروژه های اربعین بصورت روزانه پایش می شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام احمد کرمی در نشست ستاد اربعین استان از رصد روزانه پروژه های اربعین خبر داد و گفت: با نزدیک شدن به اربعین استقبال زوار برای تردد به سمت عتبات عالیات به طرز معناداری افزایش یافته است و این نشان دهنده این مهم است که یک اربعین باشکوه در پیش داریم و بایست تمهیدات لازم را در نیز در نظر داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: در دهه ی اول محرم امسال قریب ۲۰۰ هزار نفر از مرز مهران تردد داشته است این در حالی است که این میزان در سال ۹۷ حدود ۹۰ هزار نفر بوده است و این رشدی ۱۱۰ درصدی را نشان می دهد.

وی در ادامه به رشد ۳ برابری آمار خروج زائران ایرانی از مرز مهران اشاره کرد و گفت: در این مدت بیش از ۹۰هزار زائر از مرز عبور کرده اند در حالیکه در سال گذشته این آمار ۲۷ هزار نفر بوده است.

کرمی در ادامه از دستگاه های خدمات رسان و بخش خصوصی خواست در جهت استاندار د سازی و خدمات رفاهی در پارکینگ تلاش داشته باشند اضافه کرد: در این راستا و در جهت ارائه سرویس بهتر به زوار اپلیکیشنی در دست طراحی است که بتواند مسیر تردد زوار، مراکز خدمات رسان، مکان یابی موکب ها و ... برای زوار مشخص کند.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است