استانداری ایلام

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام:

✔️مسوولیت صدور پروانه ساختمانی خارج از محدوده شهر به سازمان همیاری واگذار می‌شود

✔️مسوولیت صدور پروانه ساختمانی خارج از محدوده شهر به سازمان همیاری واگذار می‌شود

وی، خواستار استفاده حداکثری از ظرفیت مرز مهران شد و تاکید کرد: با توجه به اینکه سازمان همیاری تعدادی غرفه در مرز مهران دارد باید با امکان‌سنجی، از ظرفیت صادراتی مرز مهران برای درآمدزایی سازمان استفاده شود.

رئیس هیأت مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های استان ایلام تصریح کرد: در سال جاری باید منطقه ویژه اقتصادی مهران تعیین تکلیف و در خصوص عملکرد آن شفاف‌سازی لازم صورت پذیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام افزود:  سازمان همیاری و شهرداری‌های استان به عنوان یک بازو برای شهرداری‌های استان تلقی می‌شود به طوریکه شهرداری‌ها از طریق ماده (۱۹) می‌توانند با این سازمان وارد مذاکره شوند و مراودات و اقدامات اقتصادی لازم را بدون طی تشریفات قانونی انجام دهند.

هژبری تصریح کرد: همکاری دو سویه بین شهرداری‌ها و سازمان همیاری شهرداری‌ها موجب توسعه و گسترش این دو نهاد مردمی می‌شود و اصلاح مشکلات و معضلات سازمان همیاری و مجموعه شهرداری‌ها می‌بایست در اولویت کاری قرار گیرد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با اتفاقات مناسبی که طی ماه‌های آینده در همیاری شهرداری‌های استان رخ می‌دهد، سازمان شاهد به وجود آمدن منابع درآمد مناسبی باشد.

🗓️ یکشنبه ۱۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۳
@ostandari_ilam

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است