استانداری ایلام

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور:

ایران اسلامی، پس از قرن‌ها دیانت و توحید را در جهان زنده کرد/ ایران، پایگاه و پایتخت توحید در جهان است/

ایران اسلامی، پس از قرن‌ها دیانت و توحید را در جهان زنده کرد/ ایران، پایگاه و پایتخت توحید در جهان است/

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور:
✔️ ایران اسلامی، پس از قرن‌ها دیانت و توحید را در جهان زنده کرد/ ایران، پایگاه و پایتخت توحید در جهان است/ تمدن نوین اسلامی به پیشگامی ایران در حال شکل‌گیری است/ ۹دی روز بصیرت، هوشمندی مردم و میثاق دوباره با ولایت بود 


📲|به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در گرامیداشت حماسه ۹دی‌ در مصلی شهر ایلام گفت: مردمان این استان در کشور به‌عنوان مردمان انقلابی، ولایتمدار و بصیر در کشور شناخته می شوند و مرز ایلام در دوران دفاع مقدس مرزی مستحکم و نفوذ‌ناپذیر بود.

وی با بیان اینکه تمدن نوین اسلامی به پیشگامی ایران در حال شکل گیری است، افزود: جبهه استکبار برای مقابله با نظام اسلامی از همه ظرفیت‌ها و توان خود استفاده کرده و کشور را در درگیر جنگ اقتصادی و فرهنگی کرده است که مصادق بارز جنگ اقتصادی جبهه استکبار علیه نظام اسلامی، تحریم‌ها بود.

دکتر عبدالملکی ادامه داد: جبهه استکبار اکنون با جنگ فرهنگی به دنبال متوقف کردن حرکت شتابنده نظام جمهوری اسلامی ایران است که قطعا با شکست مواجه خواهد شد.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور بیان داشت: حضرت امام خمینی (ره) پس از سالها پرچم نظام اسلامی را با اساس توحید ناب محمدی‌(ص)، پشتوانه فقه اسلامی و با نصرت از امام زمان(عج) با اهتزار درآورد و پایه‌گذار نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

وی اضافه کرد: ایران، پس از قرن‌ها دیانت و توحید را در جهان زنده کرد، ایران امروز پایگاه و پایتخت توحید در جهان است.

دکتر عبدالملکی عنوان کرد: پس از روی‌کار آمدن نظام جمهوری اسلامی ایران،  مردم ۵۰ کشور کمونیستی متوجه شدند دین اسلام باعث قدرت و اقتدار خواهد شد و در ۳۰ کشور شرق آسیا دین احیا شد.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در بخش دوم سخنان خود با اشاره مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی، گفت: حماسه ۹  روز بصیرت، هوشمندی مردم و  میثاق دوباره با ولایت بود و ۹‌ دی مبدا جدیدی برای نظام اسلامی بود‌.

وی اضافه کرد: نهم دی درس عبرت است برای همه کسانی که با بنیان های انقلاب اسلامی دربیافتد. انقلاب اسلامی بنیان و چهارچوب‌هایی دارد که تاکنون این انقلاب را حفظ و تداوم بخشیده است.

دکتر عبدالملکی در پایان سخنان خود با اشاره به بحث انتخابات، عنوان کرد: در انتخابات پیش رو هر رای مردم  در توسعه و جهت‌دهی برای حل مشکلات کشور موثر و تاثیرگذار است. اگر یک مجلس قوی تشکیل شود، مشکلات جامعه در مسیر مرتفع شدن قرار خواهد گرفت.

🗓️ شنبه ۹ دی‌ماه ۱۴۰۲
@ostandari_ilam
                     ┄┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄
🔹️ پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام 
🔸اخبار و رویدادهای استانداری ایلام را در صفحات زیر دنبال کنید:
🆔 @IlamProvince_news     :تلگرام
🆔 @ostandari_ilam               :ایتا 

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است