استانداری ایلام

با پیگیری‌ها و حمایت‌های استاندار ایلام؛

شرکتی از کشور چین در ایلام  ۴.۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری می‌کند

شرکتی از کشور چین در ایلام  ۴.۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری می‌کند

با پیگیری‌ها و حمایت‌های استاندار ایلام؛
❑‌ شرکتی از کشور چین در ایلام  ۴.۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری می‌کند 

استاندار ایلام: 
❑‌ به زودی دو شرکت چینی در زمینه‌ تولید کربن دی سولفید و آلیاژ منگنز فعالیت خود را در ایلام آغاز می کنند/ ظرفیت های خدادادی ایلام مهیای حضور سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف است/ تمامی موانع برای سرمایه گذاران برطرف و همه تمهیدات برای فعالیت آنان فراهم می شود 

📲|به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام ظهر روز سه شنبه ۲ خرداد‌ماه با مدیران یک شرکت سرمایه‌گذاری از کشور چین که در حوزه تولید آلیاژ و سیلیکون منگنز فعالیت می کنند در خصوص سرمایه‌گذاری در استان دیدار و گفتگو کرد.

استاندار ایلام در این نشست که مدیران حوزه اقتصادی استان نیز حضور داشتند، گفت: استان ایلام غنی از تنوع‌های سرمایه‌گذاری است و ظرفیت‌های خدادادی در این استان از  جمله نفت و گاز و پتروشیمی موجب شده که سرمایه گذاران در این استان حضور یابند.

دکتر بهرام‌نیا تاکید کرد: مسئولین استان نهایت تلاش خود را برای سرمایه‌گذاری در این استان بکار گیرند که در این صورت شاهد رونق اشتغال در استان خواهیم بود.

وی تاکید کرد: باید در همه حوزه‌ها تسهیلگری شود که هر چه سریعتر صنایع در استان ایجاد و زمینه ای برای سرمایه گذاران بعدی شود که بدانند که استان ایلام غنی از تنوع‌های سرمایه‌گذاری است.

نماینده عالی دولت در استان ایلام ادامه داد: صنعتگران و کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در  استان ایلام را دارند این موقعیت و شرایط مناسب را پیدا کردند و قطعا شاهد سرمایه‌گذاری آنها در استان ایلام هستیم، بطوریکه سرمایه‌گذاران خارجی بویژه چینی در این حوزه ورود کردند و در آینده نزدیک پس از مدیران شرکت چینی که اخیر به آنان به تفاهیم رسیدم که کارخانه تولید کربن دی‌سولفید با سرمایه گذاری ۵۰ میلیون دلاری در این استان ایجاد کنند امروز نیز با مدیران دیگر شرکت چینی برای ایجاد کارخانه تولید آلیاژ به تفاهم رسیدیم.

🔹️لازم به ذکر است برای فعالیت این شرکت چینی تاکنون ثبت شرکت فولاد آلیاژ منگنز دهلران، صدور جواز تاسیس برای شرکت، اخذ موافقت شرکت شهرک‌های صنعتی برای واگذاری زمین و تأسیس زیرساخت‌ها انجام شده و امروز نیز با دستور دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام به مدیر عامل شرکت توزیع برق استان، مشکل تامین برق نیز برطرف و به زودی این شرکت فعال در حوزه تولید آلیاژ با حجم سرمایه گذاری ۴.۵ میلیون دلاری در این استان فعالیت خود را آغاز می کند و در فاز اول برای ۸۰ تا ۱۰۰ نفر اشتغالزایی خواهد داشت.


🔸گفتنی است پیش از این مدیران شرکت چینی که در زمینه‌ تولید کربن دی سولفید فعالیت می کنند در دیدار با استاندار ایلام  برای سرمایه گذاری در استان به تفاهم رسیده و در آینده نزدیک فعالیت خود را در حوزه تولید آغاز می کنند.
 

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است