استانداری ایلام

‍ ‍ رئیس ستاد انتخابات استان ایلام:

برگزاری انتخابات سالم و پرشور تنها در بستر قانون امکان پذیر است

برگزاری انتخابات سالم و پرشور تنها در بستر قانون امکان پذیر است

‍ ‍ رئیس ستاد انتخابات استان ایلام:
 برگزاری انتخابات سالم و پرشور تنها در بستر قانون امکان پذیر است
 رئیس ستاد انتخابات استان ایلام گفت:  برگزاری انتخابات سالم و پرشور تنها در بستر قانون امکان پذیر است
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام معروف بسطامی در پنجمین نشست ستاد انتخابات استان اظهار داشت: ضابطین انتخابات خصوصا فرمانداران و بخشداران باید زمینه انتخاباتی سالم و امن را فراهم اورند و بر قانون انتخابات اشرافیت کامل داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: تنها مجری و برگزار کننده انتخابات وزارت کشور است و هیچ نهاد دیگری حق دخالت در برگزاری و اجرای انتخابات را ندارد .
بسطامی تاکید کرد: فرمانداران در اجرای مراحل مختلف انتخابات وحدت رویه را حفظ کنند، ملاک استعلام صلاحیت داوطلبین مراجع چهارگانه هست که قانون مشخص نموده است
وی با بیان اینکه ظرفیت ها و ظرافت های شوراهای شهر و روستا و نقش انان در مدیریت محلی باید برای مردم تبیین شود، گفت: فرمانداران و بخشداران با همراهی دهیاران   حساسیت و اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را تشریح نمایند تا هم زمینه حضور حداکثری مردم فراهم اید و هم مردم نسبت به تاثیرات انتخاب آگاهانه بر عمران، آبادانی و توسعه روستاها اطلاع یابند.
وی با تاکید بر نظارت تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی و اهمیت و ضرورت آن گفت: تبلیغات زودهنگام در فضای مجازی تخلف است و باید با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.
رئیس ستاد انتخابات استان با تقدیر و تشکر از دستگاه های ذیربط برای برقراری بستری پایدار برای برگزاری انتخابات بیان کرد: ایجاد شبکه پایدار ارتباطاتی برای برگزاری انتخابات یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و در این خصوص باید رصد کاملی از مشکلات و نارسایی ها داشته باشیم.
اخبار استانداری ایلام

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است