استانداری ایلام

فرمانده سپاه استان

هفته دولت فرصتی برای بازخوانی تلاش ها و مجاهدت های ۴۰ ساله نظام است

هفته دولت فرصتی برای بازخوانی تلاش ها و مجاهدت های ۴۰ ساله نظام است

فرمانده سپاه استان در آغاز هفته دولت:
هفته دولت فرصتی برای بازخوانی تلاش ها و مجاهدت های ۴۰ ساله نظام است

سردار شاکرمی گفت: تلاش ها و مجاهدت های استاندار ایلام در پیگیری خواسته ها و مطالبات مردمی استان قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، صبح امروز شنبه ۲ شهریور ماه همزمان با آغاز  هفته دولت استاندار ایلام به اتفاق مجموعه مسئولان استان در مزار شهدای گمنام ایلام حاضر شدند و ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های شهدای والا مقام، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

در این مراسم سردار شاکرمی ضمن تبریک هفته دولت به مجموعه مسئولان استان گفت: این هفته فرصت مغتنمی برای بازخوانی تلاش ها و مجاهدت های ۴۰ ساله نظام و تجلیل و قدردانی از کارگزاران نظام و دولت است.

وی در ادامه با اشاره به خدمات خوب نظام و دولت در استان گفت: اینجا لازم می دانم از تلاش ها، پیگیری ها و مجاهدت های استاندار ایلام و مجموعه دولت در حوزه های مختلف تشکر کنم.

وی پیش قدم بودن استاندار در امور مختلف را مهم خواند و گفت: پیگیری های استاندار در جذب اعتبارات، تلاش های او در ایام اربعین و سیل اخیر قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه استان در ادامه بر وحدت و همدلی همه مسئولان تاکید کرد و گفت: وقتی مسئولین در کنار یکدیگر قرار بگیرند خواهند توانست به مردم خدمت نمایند.

وی با بیان اینکه شهیدان با خون خود به کشور عزت بخشید، تصریح کرد: هدف از حضور در جوار شهدا در اولین روز از هفته دولت، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) و انقلاب این است که با شهدا عهد ببندند که تا آخرین قطره خون در راه امام راحل و مقام معظم رهبری و در مسیر روشن پیشرفت و ترقی کشور، از هیچ کوششی دریغ نکنند

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است