استانداری ایلام

‍ ‍ سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام

نظارت بر بازار باید محسوس باشد

نظارت بر بازار باید محسوس باشد

▫️سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: نظارت بر بازار باید محسوس باشد و مردم شاهد نظارت و پایش مستمر بازرسان بر وضعیت بازار باشند.
   
وی به فعال شدن کمیته توزیع نهاده های یارانه ای و تهیه شیوه نامه آن تاکید کرد و گفت: باید در این کمیته روش توزیع نهاده های یارانه ای بازنگری و الگو مناسبی ارایه ارایه شود.
 
وی تاکید کرد: باید از واحدها و مرغدارانی که نیاز به نهاده و سرمایه در گردش دارند حمایت لازم صورت گیرد تا در راستای تنظیم بازار کمک حال دولت باشند و بر رونق تولید در شرایط فعلی بیفزایند.

وی ادامه داد: برای طرح ضیافت پنج هزار تن گوشت قرمز برای تنظیم بازار در نظر گرفته شده که باید بررسی شود اگر بازار مصرف استان نیاز دارد از این ظرفیت استفاده شود.
 
نعمتی گفت: قیمت کالاهای پر مصرف مردم استان باید هر ماه به صورت نموداری بررسی شود و دلایل گرانی یا کاهش قیمت ها همراه با راهکار مناسب برای پیشگیری از افزایش قیمت ها نیز اعلام شود.

وی همچنین در خصوص افزایش میزان تولید گوشت مرغ در استان نیز افزود: باید در این شرایط که قیمت مرغ نیز کاهش پیدا کرده ،ذخیره سازی لازم صورت گیرد تا هم از تولید حمایت شود و هم از ابزار قانونی در شرایط حساس استفاده کنیم که مشکلی ایجاد نشود.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است