استانداری ایلام

‍معاون استاندار ایلام در نشست ستاد اقامه نماز استان:

سه کارگروه ساماندهی مساجد در ایلام فعال می شود/نیاز است مساجد مسیرهای اربعین منتهی به پایانه مرزی مهران ساماندهی شوند

سه کارگروه ساماندهی مساجد در ایلام فعال می شود/نیاز است مساجد مسیرهای اربعین منتهی به پایانه مرزی مهران ساماندهی شوند

‍معاون استاندار ایلام در نشست ستاد اقامه نماز استان:
‌‌❑‌ سه کارگروه ساماندهی مساجد در ایلام فعال می شود/نیاز است مساجد مسیرهای اربعین منتهی به پایانه مرزی مهران ساماندهی شوند

📲| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، ناصر نجفی روز سه شنبه در نشست ستاد اقامه نماز استان از فعال شدن سه کارگروه ساماندهی مساجد در مسیر اربعین خبر داد و گفت: تمرکز این کارگروه بازدید از مساجد شهرستان های دهلران، مهران و چرداول و مسیرهای استان منتهی به پایانه مرزی مهران است.

وی افزود: حداکثر ظرف ۱۵ روز گزارش اقدامات هر کارگروه در هر شهرستان از وضعیت موجود مساجد بین راهی مسیر اربعین باید ارایه شود.

نجفی بیان داشت: پس از ارایه گزارش هر کارگروه از وضعیت مساجد در شهرستان ها و بیان نواقص و کمبودها در جلسه کارشناسی، تصمیمات و اتخاذ لازم برای رفع مشکلات این مکان اتخاذ خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ایلام ادامه داد: در حال حاضر روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ زائر وارد استان ایلام می‌شوند که نیاز است ساماندهی مساجد مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران در دستور کار قرار گیرد و در چنین جلساتی فرمانداران و سایر مدیران نیز حضور داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان با تسلیت ایام محرم و گرامیداشت یاد  و خاطره شهدا کربلا، شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، سه هزار شهید استان ایلام گفت: شهدا از جان و مال خود در راستای اعتلای اسلام و دین گذشتند تا دین اسلام پایدار و پرچم اسلام همچنان برافراشته باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار همچنین با اشاره مراسم تشییع و خاکسپاری دکتر عادل آذر در شهرستان دهلران، گفت: دکتر عادل آذر چهره ماندگار علمی و اخلاق مداری در کشور بود.
 

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است