استانداری ایلام

‍ معاون اقتصادی استاندار ایلام خبر داد؛

‌افزایش طرح های اشتغالزایی در استان به ۶۶۶ مورد/ بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ پرداخت شد

‌افزایش طرح های اشتغالزایی در استان به ۶۶۶ مورد/ بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ پرداخت شد

‍ معاون اقتصادی استاندار ایلام خبر داد؛
‌‌❑ ‌افزایش طرح های اشتغالزایی در استان به ۶۶۶ مورد/ بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ پرداخت شد

📲| به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر شهریار عباسی در نشست ویژه تبصره ۱۸ گفت: با تلاشی های صورت گرفته و با احتساب فعالیت های اخیر در جلسات تبصره ۱۸، میزان تسهیلات پرداختی تبصره ۱۸ در قالب ۶۶۶ طرح، به بیش از سه هزار میلیارد ریال رسیده است.

 وی با تقدیر از عملکرد مناسب بانک های کشاورزی و مسکن در جذب کامل اعتبارات گفت: در این زمینه، صندوق کارآفرینی امید استان موفق به جذب بیش از ۹۰ درصد سهمیه اعتباری شده و در پرداخت تسهیل تبصره ۱۸، مقام اول کشور را کسب کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خاطرنشان کرد: این تسهیلات در حوزه های مختلف صنعت، کشاورزی، میراث فرهنگی، مشاعل خود اشتغالی و نهادهای حمایتی به متقاضیان پرداخت شده است‌.

وی با تاکید بر استمرار فعالیت بانک ها در جذب اعتبارات در مدت باقی مانده اظهار کرد: باید از این فرصت در جهت جذب اعتبار شناور سایر استانها استفاده کرد.

دکتر عباسی در پایان یکی از شاخص های مهم در ارزیابی عملکرد مدیران را «جذب اعتبارات» عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد با اصلاح آیین نامه جدید در سال جاری، معایب برطرف و جذب اعتبارات و پرداخت تسهیلات شتاب بیشتری بگیرد.
 

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است