استانداری ایلام

رئیس قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مبارزه با کرونا:

اتمام حجت می کنیم: در جهت حفظ سلامت مردم هیچ اغماضی در برخورد با نقض کنندگان مصوبات ستاد کرونا نخواهیم داشت ...

اتمام حجت می کنیم: در جهت حفظ سلامت مردم هیچ اغماضی در برخورد با نقض کنندگان مصوبات ستاد کرونا نخواهیم داشت ...

 اتمام حجت می کنیم: در جهت حفظ سلامت مردم هیچ اغماضی در برخورد با نقض کنندگان مصوبات ستاد کرونا نخواهیم داشت ...

رئیس قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مبارزه با کرونا:
⭕️ آرامش نسبی ایجاد شده، شکننده است/حفظ دستاوردهای حاصله نیازمند اجرای کامل دستورالعمل‌های ستاد کرونا است

🟠 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، عصر امروز چهارشنبه ۲۶ آذر ماه معروف بسطامی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ایلام در نشست قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مبارزه با کرونا آرامش نسبی ایجاد شده در استان را شکننده و خطرناک عنوان کرد و گفت: اگرچه خبرهای امیدوار کننده ای در خصوص همکاری خوب مردم و در نتیجه کاهش میزان ابتلا و فوتی ها در استان وجود دارد اما بایست مواظب بود که یک لحظه غفلت از کرونا دوباره ما را به روزهای بحرانی باز خواهد گرداند.

وی در دامه گفت: بنابراین در گام اول حفظ دستاوردهای حاصله مهم است و در گام دوم تداوم همراهی و همکاری مردم بایست ادامه پیدا کند.

وی افزود: البته اینجا بایست از احساس مسئولیت مردم و پای کار بودن مسئولان در اعمال و اجرای درست محدودیت ها تقدیر و تشکر کرد.

معاون استاندار ایلام با عنوان این مطلب که کاهش میزان ابتلا، بستری و فوتی ها به‌معنای پایان کرونا در استان نیست، تاکید کرد: اینجا لازم است محاسبه کنیم برای رسیدن به این شرایط چقدر خسارت و هزینه به بخش های مختلف وارد شده، جان چند نفر به خطر افتاده است و چقدر کسب و کار تعطیل شده و چند خانواده از کار بیکار شده است!

وی در ادامه گفت: در اینجا بایست بتوانیم به خوبی از این دستاورد ها محافظت کنیم که بهترین راه آن جدی گرفتن کار تا بیرون رفتن کرونا از زندگی مردم است.

بسطامی در ادامه به عوامل تهدید کننده در بحث کرونا اشاره کرد و گفت: اولین تهدید این است که احساس بکنیم همه چیز تمام شده است و وضعیت را عادی فرض کنیم!

وی از حضور مردم در گردهمایی ها، مراسمات شادی و عزا، دور همی ها و شب نشینی ها بعنوان دومین تهدید کرونایی یاد کرد و گفت: یلدا در پیش است و مردم بر طبق سنت دیرینه خود دور هم جمع می شوند اما امروز عمل به این فرهنگ در این شرایط کرونایی بسیار خطرناک و مرگبار است که بایست از آن حذر کرد.

وی افزود: تهدید سوم متوجه بیماران زمینه ای و افراد سالخورده هست که در این شرایط بایست به شدت از آنها مواظبت کرد چراکه در صورت ابتلا شانس کمی برای زندگی خواهند داشت.

رئیس قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مبارزه با کرونا بر لازم الاجرا بودن مصوبات و دستورالعمل های ستاد کرونا تاکید کرد و گفت: در اینجا نقش قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مبارزه با کرونا بسیار مهم و حیاتی است و همینجا اعلام می دارم که همه افراد درگیر در این قرارگاه بایست با جدیت نظارت بر اجرای مصوبات را در دستور کار خود قرار بدهند.

وی با عنوان این مطلب که از روز شنبه نظارت ها و برخورد با عوامل نقض کننده مصوبات ستاد کرونا به شدت در دستور کار قرار می گیرد و در این مسیر قصور از هیچ کسی پذیرفته نیست، گفت: نمی توانیم به خاطر عده ای قلیل جان و مال مردم به خطر بیافتد، بنابراین بایست در برخورد با مخلان سلامت مردم بی تعارف و بدون اغماض برخورد کرد.

معاون استاندار ایلام در پایان صحبت های خود گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا همه تصمیمات ستاد بایست خروجی واحد داشته باشد، بر این اساس هیچ دستگاه و ارگانی نمی تواند خارج از تصمیمات و مصوبات ستاد کرونا عمل، اظهار نظر و مصاحبه ای داشته باشد.

وی در ادامه ضمن اینکه از فضا سازی خوبی که در بحث مقابله با کرونا در سطح شهر ایلام توسط شهرداری ایجاد شده است تشکر کرد، گفت: فرمانداران استان بایست در آماده باش کامل باشند و با مدیریت واحد و بصورت متناظر تصمیمات ستاد ملی و استانی کرونا را در سطح شهرستان متبوع بطور کامل و با حساسیت بالا به اجرا برسانند.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است